vivartis

Vivartis Sp. z o.o.

ul. Pory 78

02-757 Warszawa

Nowoczesne mieszkania Warszawa

W Warszawie znaleźć można wiele zapomnianych obiektów budowlanych, które czekają na to, by przywrócić im dawną świetność. Obiekty te stanowią zwykle doskonałe miejsce na zlokalizowanie w nich nowych, luksusowych apartamentów czy też biur. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, w Vivartis podejmujemy starania, by ożywić przestrzeń miejską. Odzwierciedleniem tych dążeń są realizowane przez nasza firmę inwestycje. Nowoczesne mieszkania w Warszawie, które oferujemy w Vivartis to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów – takich, którzy poszukują wysokiego poziomu bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

 

Nowoczesne mieszkania w Warszawie – sprzedaż i współpraca

W Vivartis oferujemy na sprzedaż wyłącznie luksusowe apartamenty. Za ich przygotowanie odpowiadają uznani architekci, zdolni realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Dodatkowo nad procesem realizacyjnym czuwają nieustannie wyspecjalizowani w prawie budowlanym prawnicy. Dzięki ich pomocy możliwe jest przygotowanie obiektów zgodnych ze standardami prawnymi. Co ważne, w Vivartis zajmujemy się nie tylko sprzedażą nowoczesnych mieszkań. Jesteśmy nadto otwarci na wszelkie propozycje współpracy – zwłaszcza w zakresie rewitalizacji przestrzeni miejskiej. Naszym priorytetem jest uczynić Warszawę miastem przyjaznym dla wszystkich mieszkańców.

 

Nowoczesne mieszkania w Warszawie – bogata oferta

W Vivartis staramy się odpowiadać na zróżnicowane potrzeby Klientów. Z tego względu udostępniamy do sprzedaży zarówno nowoczesne apartamenty, jak i lokale usługowe. Oferowane mieszkania dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych, różnią się ponadto układem poszczególnych pomieszczeń. Wszystko to sprawia, że decydując się na zakup apartamentu w Vivartis, każdy Klient ma możliwość wyboru lokalu, który będzie najlepiej dopasowany do jego indywidualnych oczekiwań.

 

Nowoczesne mieszkania w Warszawie – renoma i uznanie Klientów

W Vivartis dysponujemy niemałym doświadczeniem w przygotowaniu projektów, poprawiających wizerunek stolicy. Realizując poszczególne inwestycje, nieustannie optymalizujemy podejmowane przez nas działania i tym samym rozwijamy się jako prężnie działająca firma. Staramy się przy tym każdorazowo, by jak najlepiej sprostać wymaganiom Klientów oraz zyskać ich uznanie. O tym, że nasze usługi to gwarancja jakości i profesjonalizmu najlepiej świadczą zrealizowane przez nas projekty, m.in. renowacja elewacji kamienicy znajdującej się na ul. Smulikowskiego 1/3 czy też generalny remont wybudowanej w 1933 r. kamienicy przy ul. Rakowieckiej 5. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, a także w celu uzgodnienia warunków współpracy prosimy o kontakt – telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji.