vivartis

Vivartis Sp. z o.o.

ul. Pory 78

02-757 Warszawa

Apartamenty Warszawa Centrum

W Vivartis podejmujemy wszelkie starania, by ożywić i unowocześnić przestrzeń miejską. Nasze działania skupiają się przede wszystkim na odnawianiu tych obiektów, które już dawno utraciły niegdysiejszy blask. W ten sposób jesteśmy w stanie nieustannie zmieniać oblicze miasta i zaskakiwać jego mieszkańców. Inwestycje, które realizujemy nie tylko jednak przyczyniają się do poprawy wizerunku stolicy – stanowią one również doskonałą propozycję dla Klientów, poszukujących nowoczesnych apartamentów.

 

Apartamenty w centrum Warszawy – dla kogo?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych nieprowadzących działalności gospodarczej, jak i do przedsiębiorców. Luksusowe apartamenty w centrum Warszawy sprawdzą się świetnie jako lokale mieszkalne dla najbardziej wymagających osób. Idealna lokalizacja, obejmująca przystępną komunikację miejską i łatwy dostęp do szeregu punktów usługowych sprawia, że oferowane lokale stanowią prawdziwą okazję dla Klientów rozglądającym się za nowym mieszkaniem. Apartamenty w centrum Warszawy to również ciekawa propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą, nie tylko taką, która wiąże się z wynajmem mieszkań czy pokoi. Inwestycje Vivartis obejmują szereg lokali usługowych – doskonałych w przypadku działalności biurowej.

 

Apartamenty w centrum Warszawy – najwyższy profesjonalizm

W Vivartis staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów. Z tego względu oferujemy wyłącznie najwyższej klasy apartamenty. Inwestycje realizujemy we współpracy z doświadczonymi profesjonalistami: architekci, którym powierzamy prace wiedzą doskonale, jak przygotować apartamenty w taki sposób, by możliwie najlepiej służyły one przyszłym mieszkańcom. Dodatkowo nad każdą inwestycją czuwa zespół wyspecjalizowanych w prawie budowlanym prawników, dbających o to, by projekt odpowiadał standardom przewidzianym w prawie.

Apartamenty w centrum Warszawy – zróżnicowanie oferty

W Vivartis oferujemy apartamenty zróżnicowane pod względem rozmiarów i projektu wnętrza. Każdy Klient ma możliwość wyboru lokalu zgodnie z indywidualnymi potrzebami i jego przyszłym przeznaczeniem. Na naszej stronie internetowej znaleźć można karty lokali zawierające rysunki i szczegółowe dane techniczne. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Wszystkie osoby, które są zainteresowane nowymi inwestycjami – zwłaszcza w zakresie rewitalizacji przestrzeni miejskiej zapraszamy do współpracy.