Vivartis to prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się rewitalizacją przestrzeni miejskiej. Celem realizowanych przez nas inwestycji jest zmiana oblicza stolicy. W Vivartis dokładamy wszelkich starań, by obiekty zapomniane czy porzucone zyskały nowe życie i odtąd służyły mieszkańcom przez wiele następnych pokoleń. Nasze projekty stanowią zarazem ważny czynnik w procesie udoskonalenia wizerunku miasta oraz doskonałe propozycje dla wszystkich klientów poszukujących nowych apartamentów.

Vivartis

Filozofia firmy

01

Puste, nieużywane prześwity bramowe zmieniamy w funkcjonalne biura, zapomniane strychy w luksusowe apartamenty. Potrafimy znaleźć potencjał w tym, co z pozoru bezużyteczne. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców, tworzymy nowe wizje architektoniczne i zmieniamy oblicze miasta.

02

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i profesjonalizm. Wszelkie projekty realizujemy we współpracy z doświadczonymi architektami, natomiast nad prawnymi aspektami inwestycji pieczę sprawuje kancelaria wyspecjalizowana w prawie budowlanym.

03

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z instytucjami jak i osobami prywatnymi. Jeżeli masz pomysł jak pozytywnie zmienić niewykorzystane przestrzenie i chciałbyś wspólnie z nami tworzyć nowe koncepcje rozwoju miasta, zapraszamy do współpracy.

Prezes Zarządu

Ryszard Jan Ferenc

Data Założenia

Grudzień, 2009

Lokalizacja

Warszawa

©2009—2024